Pracownik produkcji

Functieomschrijving

Wymagania:

-          Skrupulatnosc,

-          dobra kondycja fizyczna

-          Spostrzegawoczysc

-          Zwracanie uwage na higiene pracy

-          Zakwaterowanie w Ijmuiden lub okolicach

-          Umiejtnosc pracy przy bandzie o podwyzszonej predkosci

Wij bieden

O kliencie:

Od zaraz poszukujemy zmotywowanych i elastycznych pracownikow produkcji  umiejacych pracowac w zespole. Najlepiej zamieszkalych w Ijmuiden lub nie dalej niz w odleglosci do 20 km.

Jesli jestes zainteresowany przeslij swoje CV na adres marco@zebra-uitzend.nl  lub skontaktuj sie z nami telefonicznie pod numerem 088-0104160.

Zapraszamy!
Zebra Uitzendbureau B.V.

Profiel

Oferta: Pracownik produkcji
Lokalizacja: Ijmuiden
Pracodawca: Zebra Uitzendbureau B.V.
Sektor: Produkcja

Bedrijf

Opis:
Dla roznych klientow zajmujacych sie handlem rybnym poszukujemy pracownikow produkcji. Praca polega miedzy innymi na pakowaniu, wazeniu, stikerowaniu zamrozonych produktow rybnych.
Pory rozpoczenia pracy sa rozne ranki, popoludnia oraz wieczory. Jesli jestes zainteresowany praca o roznych porach dnia gdzie tygodniowo pracujesz od 28 do 40 godzin zapraszamy!

Jesli jestes lojalnym godnym zaufania pracownikiem z  chcia posiadania pracy o elastycznych godzinach to wlasnie na Ciebie czekamy!

  • Zebra bezorgde mij een leuke kantoorbaan!

    Julia

    Administratief medewerkster