Pracownik produkcji ram okiennych

Functieomschrijving

Wymagania:

Na wyzej opisana funkcje poszukujemy pozytywnie nastawionych osob, ktore sa chetne i gotowe do nauki, a takze posiadaja umiejetnosci techniczne.

Posiadasz doswiadczenie jako pracownik produkcji ram okiennych to na pewno zaprosimy Cie na rozmowe kwalifikacyjna, jesli brak Ci doswiadczenia ale jestes gotowy podjac wyzwanie i nauczyc sie nowych czynnosci to dla nas zaden problem, gdyz zapewniamy wewnetrzne szkolenie dotyczace produkcji ram okiennych.

Wij bieden

O kliencie:

Firma znajduje sie w IJmuiden, zajmuje sie montazem plastikowych ram okiennych  wykonywanych z najnowzyszch profili. Nasz klient jest firma montazowa, ktora zajmuje produkcja plastikowych elementow.  Ponadto nie ogranicza sie w wykonywaniu jedynie prostych ram okiennych, ale takze  w swoim asortymencie posiada rozne formy i rozmiary.

Jesli jestes zainteresowany przeslij swoje CV na adres marco@zebra-uitzend.nl  lub skontaktuj sie z nami telefonicznie pod numerem 088-0104160.

Zapraszamy!
Zebra Uitzendbureau B.V.

Profiel

Oferta: Pracownik produkcji ram okiennych
Lokalizacja: Ijmuiden
Pracodawca: Zebra Uitzendbureau B.V.
Sektor: Produkcja

Bedrijf

Opis:
Pracownik produkcji ram  okiennych zajmuje sie mechanicznym wycinaniem plastikowych czesci, montazem stalowych profili oraz dalsze wykanczanie elewacji.

  • Zebra bezorgde mij een leuke kantoorbaan!

    Julia

    Administratief medewerkster